🕒 2 MIN LEESTIJD
Nena Shaw -Schilderkunstenaar - Paul De Wachter - Beeldhouwer
Het prachtige vakantiehuis 'Monidee' waar we zeven dagen zullen verblijven.
We halen onze inspiratie uit bovenstaande kunstenaars en de prachtige natuur rondom ons vakantiehuis.
In een eerste deel van deze artistieke week gaan we beeldhouwen, zowel Nena als Paul begeleiden jullie hier stap voor stap in hoe je tot een beeld komt.
Nadien zal dit beeld het onderwerp vormen voor jullie schilderij en zullen opnieuw zowel Paul als Nena jullie begeleiden hoe te schilderen. Op deze manier gaan we de dialoog aan tussen beeldhouwen en schilderen.
Kortom, een boeiende en leerrijke ervaring verzekerd!
⎨
Ontdek onze andere creatieve diensten
Nena Shaw is een ondernemend èn creatief talent. Na haar studies zocht ze een manier om dezelfde artistieke 'vibe' te behouden die ze leerde kennen op de Academie van Antwerpen. Zo kwam ze op het concept om een kunstenaarsatelier met een eetcafé te combineren. Want tijdens haar studentenleven deed ze uitvoerig ervaring op in de horeca. Om haar startkapitaal te vergaren bleef ze werken in de horeca, maar deed ze ook mee met enkele medische onderzoeken (jawel!) en organiseerde ze een succesvolle crowdfunding. Toen het spaarpotje volzat, opende ze Who's Afraid of Red, Yellow & Blue. Een toonaangevend Atelier-Café waar je creatieve workshops kan volgen en iets lekkers kan eten of drinken onder een artistieke 'vibe'.
Contacteer Nena via E-mail | Facebook | 03/326 81 46
Ons atelier-café is gelegen op 5 min. wandelen van de Grote Markt en op 5 min. wandelen van het M.A.S. op ‘t Eilandje.
Atelier-café Who's Afraid of Red, Yellow & Blue
© 2022 - Who's Afraid bvba. Wij zijn geregistreerd bij de Kamer van Koophandel: BE0701893681